طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر
دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است.

شبکه های اجتماعی صرفا به بهبود ارتباط شما با مخاطبانتان کمک میکنند، نه بیشتر!

چرا باید برای کسب و کارم وبسایت طراحی کنم؟

چرا شبکه های اجتماعی کافی نیست؟

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.

البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید.

با طراحی وبسایت به کسب و کارتان اعتبار ببخشید

مردم انتظار دارند مشاغل و بیزینس های مختلف، یک وب سایت مختص خود داشته باشند.درست همانگونه که در گذشته انتظار داشتند هر شرکت و کسب و کاری دارای آدرسی واقعی برای مراجعه حضوری داشته باشد تا بتوانند به آن اعتماد کنند.وب سایت شما در واقع همان دفتر کار یا فروشگاه شما در دنیای اینترنت است که آدرس مخصوص به خود دارد.

کانال بازاریابی جدید و قدرتمند

بازاریابی ارزان

داشتن وب سایت به شما یک حضور دائمی و هیشگی در اینترنت را هدیه می دهد.به این موضوع همانند یک بیلبورد تبلیغاتی نگاه کنید.فقط این بیلبورد بجای حالت فیزیکی بصورت مجازی و در دنیای اینترنت نصب می شود و روزانه هزارن یا میلیون ها کاربری که در حال عبور هستند آن را می بینند.از این طریق شانس جدید و یک کانال جدیدی برای دیده شدن و معرفی محصول و خدمات برای شما شکل گرفته است.

البته باید در نظر داشته باشید که تعداد افرادی که می توانند بیلبورد شما را ببینند و میزان توجهی که این بیبورد می تواند به خود جذب کند بستگی به فعالیت شما در فضای مجازی و تلاش های شما نیز دارد.روش هایی مانند سئو و بهینه سازی سایت ، استفاده از شبکه های اجتماعی ، تبلیغات آنلاین و .. می توانند تاثیر بسزایی در بیشتر دیده شدن وب سایت شما داشته باشند. 

وقتی یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند به اثری جاودانه تبدیل شود.

چرا به میرکا وب اعتماد کنیم؟

مشاوره مارکتینگ

میرکا وب برای تمامی وبسایت هایی که طراحی میکند در صورت تمایل کارفرما بین 1 الی 3 جلسه 2 ساعته آموزش و مشاوره دیجیتال مارکتینگ رایگان برگذار میکند.

پشتیبانی و آپدیت رایگان

پشتیبانی و آپدیت تمام وبسایت های طراحی شده توسط میرکا وب حداقل به مدت 6 ماه کاملاً رایگان می‌باشد.

تضمین بازگشت وجه

در صورتی که وبسایت طراحی شده نتواند نیاز کسب و کار شما را پاسخ دهد اطمینان میدهیم بدون قید و شرط مبلغ را عودت دهیم!

سوالات متداول

به مجموعه استراتژی هایی گفته می‌شود که باعث میشود وبسایت شما در کلمات کلیدی هدف از رقبا بالاتر باشد که باعث میشود خود مشتریان به صورت کاملا هدفمند با شما آشنا شوند.

جذب مشتریان بیشتر، معرفی بهتر برند، افزایش تصاعدی مشتریان، ارتباط بیشتر با مشتری، معرفی بهتر محصولات و خدمات، بازاریابی بهتر و..

هزینه طراحی یک وبسایت به عوامل زیادی بستگی دارد. مثل: انتخاب هاست و سرور و کیفیت آن، قابلیت ها و..

 ولی به طور کلی قیمت طراحی یک وبسایت در میرکا وب از قیمت پایه 15 میلیون تومان شروع می‌شود.

بله حتما.

به محض اجرای هر پروژه اجرایی موارد لازم به اعضای تیم کارفرما به طور کاملا رایگان آموزش داده خواهد شد.

شما میتوانید برای اجرای هر پروژه به طور کاملا رایگان با اعضای متخصص میرکا وب تماس بگیرید و پس از دریافت یک یا چند جلسه مشاوره در صورتی که مایل بودید میتوانیم  پروژه شما را اجرایی کنیم.

ما علاوه بر طراحی وبسایت میتوانیم برای کسب و کارتان کمپین های تبلیغاتی هدفمند اجرا  کنیم و عمل جذب مشتری را برایتان بسیار ساده کنیم.

بله حتما.

ولی باید ۳ ماه از طراحی وبسایتتون گذشته باشه و یک سری اطلاعات مورد نیاز را باید ارائه کنید.

بسته به پروژه شما و هدف تبلیغاتی که دارید، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ما بعد از بررسی پروژه بهترین استراتژی تبلیغاتی را به شما پیشنهاد میکنند.

قصد دارید به کسب و کار خود رونق ببخشید؟

با ما در تماس باشید 🙂

فهرست