سئو وبسایت با میرکاوب

رقابت در کسب و کار، اگر چه که نفس گیر است، اما بسیار جذاب و پرتقاضاست. رقابت همان نقطه‌ایست که برنده و بازنده را مشخص میکنید.اگر برای یکی از بزرگترین میدان های رقابت آماده هستید، با ما تماس بگیرید!

چرا سئو را پیشنهاد میکنیم؟

در پاسخ کافی است بگوییم که شرکت میرکاوب بخش اعظمی از فعالیت های خودش برای جذب پروژه را به سئو اختصاص داده است، و احتمالاً شما که این مطلب را مطالعه میکنید از طریق گوگل با ما آشنا شده اید.

پیامبر اسلام: آنچه برای خود می‌پسندی، برای مردم هم بپسند.

مراحل سئو فرآیندی

موارد پایه در سئو وبسایت
سئو تکنیکال وب‌سایت
تحقیقات کلمات کلیدی
بهبود محتوا
بهبود صفحات داخل سایت (on page seo)
لینک سازی

هزینه خدمات سئو در میرکاوب به چه صورت می‌باشد؟

تعرفه در سئو فرآیندی بر مبنی چند عدد کلمه کلیدی و یا چند جایگاه محدود در گوگل نیست! بلکه ما کل وبسایت شما را سئو میکنیم و شما بدون محدودیت میتوانید به هدفتان برسید!

چرا سئو فرآیندی؟

اگر قصد دارید وبسایتتان را سئو کنید، حتماً ویدئوی بالای همین صفحه را ببینید. مطمئن باشید سئو خیلی هم دنیای گل و بلبل و جذابی نیست که تبلیغات آن را شنیده ایم. با تماشای ویدئو بالا، با مزیت ها و خطرات سئو آشنا میشویم.

اگر نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

کیفیت کپی رایتینگ، لینک سازی ها و ساختار فرآیند ها در مبلغ دریافتی بسیار دخیل است. به خاطر داشته باشیم، اجرای یک کمپین ضعیف سئو میتواند ضربه ای بزرگ به کل وبسایت وارد کند.

عموماً بین 6 ماه الی 15 ماه زمان نیاز است تا وبسایت به درستی در نتایج گوگل ظاهر شود.

تضمین کسب نتیجه در گوگل مطابق قوانین کشور ایران، فروش مال غیر محسوب میشود و هر کسی که ادعای کسب نتیجه را میکند و حاضر است آن را تضمین کند، فروش مال غیر انجام داده است و عموماً انجام این کار به جهت دریافت پروژه و بازاریابی آن انجام میشود.

خیر، اتفاقاً تازه وارد عرصه رقابت شده اید و برای کسب نتایج بیشتر و بهتر میتوانید مطابق برنامه ریزی خود بودجه اختصاص دهید.

ممکن است پاسخ این سوال خیر باشد. بسیاری از مجموعه ها قول فروش در صفحه اول گوگل را میدهند و این شعار انصافاً هم زیباست.
ولی واقعیت چیز دیگریست. واقعیت این است که بسیاری از وبسایت هایی که اتفاقاً در نتایج برتر گوگل هستند و ترافیک خوبی هم دریافت میکنند از پس هزینه های خود بر نمی آیند. چرا که فروش به عوامل بسیار زیادی وابسته است و سئو یعنی مرحله اول فروش که جذب مخاطب هدف به حساب می آید.
شما بعد از کسب نتایج در گوگل، باید به کمک تیم فروش و تحلیل گر های وبسایت به فکر افزایش فروش و سهم بازار خود باشید. در این زمینه به خصوص شرکت میرکاوب میتواند کمک شایانی به شما داشته باشد

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo
درود، احمدرضا رنجبر هستم. چطوری میتونم کمکت کنم؟