طراحی اپلیکیشن

دیگه هیچوقت ایده ای رو فراموش نکن 🙂

ایجاد ترافیک بالا برای وبسایت مثل گذشته نیست وقتی، همه عادت کردند با موبایل نیازشان را پاسخ دهند.
 

طبق آمار comScore کاربران اینترنت 87 درصد از اپلیکیشن ها استفاده می کنند و فقط 13 درصد از وب سایت ها. این بدین معنی است که اکثر کاربران اینترنت تمایل دارند نیازهایشان را از طریق اپلیکیشن ها رفع کنند و اگر شما صاحب کسب و کار هستید و هنوز اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود ندارید به زودی بسیاری از کاربران خود و بازاری پر از مشتری را از دست خواهید داد.

وقتی از گرفتن تاکسی، خرید بلیط هواپیما و قطار، رزرو هتل، خرید سوپر مارکت و حتی سفارش نان و خیلی موارد دیگر همه از اپلیکیشن استفاده می‌کنند چرا باید از وب سایت استفاده کنند؟

خلاقیت را به اوج برسان

ارسال نوتیفیکیشن به کاربران

بدون هیچ هزینه اضافی با ارسال نوتیفیکیشن برای مشتریانتان آنها را از اخبار، محصولات و تخفیف ها با خبر کنید

ارتباط آسان کاربران

مشتریان خیلی ساده می‌توانند با شما ارتباط برقرار کنند، برای این کار دیگر نیازی نیست کاربر مرورگر اینترنت خود را باز کند و وبسایت شما را جستجو کند.

فتح بازارهای جدید

اگر اپلکیشن نداشته باشید به زودی یک امکان و مزیت مهم رو برای کسب و کارتان از دست خواهید داد. دنیای کسب و کار رو به پیشرفت است و اگر روی موج این پیشرفت سوار نشوید قطعا عقب خواهید ماند!

ارائه خدمات آفلاین

بسیاری از خدمات مثل: مطالعه مقالات، ویدئو های آموزشی و.. را بدون نیاز به دسترسی به اینترنت به مخاطبان نرم افزار ارائه دهید.

کاهش هزینه های تبلیغات

بسیاری از هزینه های تبلیغاتی مثل سئو،ارسال اس ام اس،ایمیل مارکتینگ و دیگر تبلیغات بطور گسترده ای کاهش پیدا می کند و شما در بازارهای جدیدی مثل استورهای اپلیکیشن موبایل می توانید ظاهر شوید و در آنجا مشتریان جدید و عالی بدون صرف هزینه تبلیغاتی به دست بیاورید.

برندینگ دیجیتال

با یک اپلیکیشن حرفه ای و قدرتمند در برندینگ کسب و کار خود تحولی عظیم ایجاد کنید.

به لیدر بازار خود تبدیل شوید!

اگر میخواهید اپلیکیشن موبایلی خود را توسعه دهید و نیاز به مشاوره حرفه ای دارید، میرکا اینجاست 🙂

فهرست